Oferta i'm studio

Trening personalny

Dyplomowani i doświadczeni trenerzy pomogą Ci przełamać wszystkie bariery układając odpowiedni trening personalny – ukierunkowany na Ciebie i adekwatny do Twoich potrzeb.

To Ty jesteś w centrum naszego zainteresowania! To Ty i Twoje cele stają się naszymi celami. To Twoje zdrowie, siła, moc oraz harmonia Twojego ciała i ducha są dla nas nas najważniejsze . Razem możemy więcej! Razem powiedzmy: I’m…

Pozwól sobie na czas tylko dla siebie – daj sobie szansę i nie bój się „być i żyć pełnią życia” – I’m Studio Ci to zagwarantuje…

Specjalizujemy się w rozmaitych formach treningu personalnego. Pomagamy przechodzić metamorfozy sylwetkowe, motywujemy do aktywnego stylu życia. Prowadzimy treningi sportowe, siłowe, funkcjonalne, odchudzające, na budowę masy mięśniowej, ogólnorozwojowe, motoryczne, plyometryczne treningi mocy, ale również terapeutyczne, rozciągające i oddechowe. A w razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować kompilację wszystkich wyżej wymienionych – a wszystko po to, by obrany cel stał się jak najbardziej realny!

Niezależnie od celu, jaki sobie obierzesz, pomożemy Ci go osiągnąć!

Trening personalny u nas to:

  • fachowe konsultacje, badanie masy i analiza składu ciała,
  • testy funkcjonale wzorców ruchowych za pomocą metody FMS,
  • indywidualny program ćwiczeń dobrany do wyznaczonego celu treningowego,
  • opieka certyfikowanego trenera personalnego na wyłączność,
  • ogromna dawka motywacji – program „małych kroków”
  • regularne testy sprawnościowe, dające na bieżąco informację o dokonywanych postępach,
  • świetna atmosfera małego, kameralnego studia,
  • profesjonalne doradztwo i porady dietetyczne.

ZAPRASZAMY NA TRENINGI PERSONALNE W GODZINACH OTWARCIA STUDIA I NIE TYLKO …. Jesteśmy elastyczni i postaramy się dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze treningi personalne skierowane są nie tylko do osób indywidualnych, ale również dla par, rodzin oraz mniejszych grup koleżanek i/lub kolegów. Przygotowujemy treningi skrojone na miarę!