Trenerzy personalni

Nasz kreatywny zespół

Trenerzy personalni

Wysoce wyspecjalizowana kadra, podnosząca ciągle swoje kwalifikacje zadba o Twoją kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie. Stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług, zatrudniając tylko najlepszych instruktorów i trenerów, pracujących z pasją, świadomych swojej odpowiedzialności i cieszących się sukcesami swoich podopiecznych. Wzbudzimy w Tobie motywację i pomożemy Ci ją utrzymać. Działamy w myśl, że najlepszy nauczyciel to taki, którego uczeń go przerośnie – stawiamy na Ciebie!

Poznaj nas lepiej...

Izabela Morchal

Główny trener / Instruktor kinezyterapii i gerontokinezyterapii

Przygodę ze sportem rozpoczęłam w szkole podstawowej, stawiając pierwsze kroki w klasie o profilu siatkarskim. W szkole średniej kontynuowałam moją pasję trenując w klubie siatkarskim, działającym w liceum do którego uczęszczałam. A, że jestem konsekwentna siatkówkę trenowałam również na studiach. Cóż robić, kiedy kończy się „sportową karierę”, a sportowy dryl w Tobie pozostaje? Najlepiej zamienić jedną aktywność sportową na inną i to najlepiej ogólnorozwojową.

I tak też związałam się z fitnessem. Już po 6 miesiącach od rozpoczęcia swojej przygody z zajęciami w klubie fitness, ukończyłam w 2002 kurs Instruktora Fitness i zaczęłam prowadzić regularne zajęcia, których z roku na rok, wraz z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji i kończeniem kolejnych kursów, warsztatów i szkoleń, w grafiku mi przybywało…

Karolina Szałek

Trener personalny

Od najmłodszych lat interesuję się sportem oraz zdrowym odżywianiem. Te dwie kwestie stale goszczą w moim życiu. Można powiedzieć, że jest to pewne „uzależnienie”. Uważam, że połączenie tych dwóch ważnych aspektów pozwoli na osiągnięcie przez każdego wyznaczonych sobie celów.

Odkąd pamiętam miałam styczność ze sportem. Początkowo było to pływanie, jednak czułam, że nie jest to tym, co sprawia mi stuprocentową satysfakcję. Wtedy dosłownie z przypadku, za namową mamy, razem z nią trafiłam na siłownię – na program, który nazywał się ,,zmień swoje ciało na wakacje,,. I co tu dużo mówić zakochałam się w ćwiczeniach siłowych, a w połączeniu ze zdrowym stylem życia, który gościł już u mnie od dawna w końcu poczułam, że jest to moja przestrzeń.

Osobiście interesuję się treningiem siłowym opartym na wolnych ciężarach oraz ćwiczeniach wielostawowych. Jednak wiem, jak ważne jest holistyczne podejście oraz indywidualizacja treningowa. Dlatego w treningu personalnym dobieram ćwiczenia uwzględniające cele, wiek, doświadczenie treningowe, przebyte urazy oraz ogólny stan organizmu moich podopiecznych. Tylko całościowe podejście w połączeniu z pełnym zaangażowaniem gwarantuje sukces.

Jeśli masz ochotę na przemianę sylwetkową, metamorfozę, czy zależy Ci na budowaniu masy mięśniowej i pięknie wyrzeźbionym ciele zapraszam na treningi!

Agnieszka Leskiewicz

Trener personalny

Trudno określić od kiedy zaczęła się moja przygoda ze sportem. Zawsze byłam pełna energii i chęci do robienia nowych rzeczy. Lubię różne formy aktywności, choć prywatnie największą przyjemność dają mi kajaki, biegi i wycieczki rowerowe. Zawodowo zaś realizuję się w zumbie, salsation i fitnessie. I właśnie ta ostatnia forma uwiodła mnie bez reszty. Uwielbiam spędzać czas aktywnie, a trening stanowi nieodłączny element każdego mojego dnia. Uważam, że aktywność fizyczna powinna nieść za sobą dużo radości i zadowolenia z samego siebie, by z przyjemnością stawać się najlepszą wersją samego siebie.

Sama doświadczyłam wielu trudności związanych z przebytą chorobą. Diagnoza o nowotworze złośliwym podcięła mi skrzydła, ale tylko na chwilę. Szczęśliwie na mojej drodze spotkałam ludzi, którzy pozwolili mi uwierzyć, że warto, że można…. Każdego dnia stawałam się silniejsza, nie tylko fizycznie… Wtedy też pojawiło się I’m Studio, gdzie każdy trening pozwalał mi czuć się, jak inni – jak zdrowi ludzie. Nie było tam miejsca na myślenie o chorobie i troskach. To tu odkrywając krok po kroku nowe treningi po kolei zakochiwałam się w interwałach i TRX.

Dziś wiem, że chcieć to móc, a trudności są po to, by je przełamywać. Więc jeśli potrzebujesz treningu fizycznego, a przy okazji szukasz dawki dobrej energii, wsparcia, otuchy oraz motywacji pod okiem trenera z pasją, który rozumie każdy dzień przepełniony lekiem i słabością, zachęcając jednocześnie do walki o lepsze jutro, to zapraszam na treningi!

Łukasz Jabłoński

Trener personalny

W czasach szkolnych moim ulubionym przedmiotem było wychowanie fizyczne. I miłość ta trwa do dziś, nieprzerwanie i wiąż z tym samym zapałem. Próbowałem dotychczas wielu dyscyplin sportu (piłka nożna, narty, tenis ziemny, kickboxing), aby ostatecznie i z całą mocą zdecydować. Indywidualna praca w sportach siłowych, zarówno ta nad sobą, jak i z podopiecznymi daje mi najwięcej przyjemności i satysfakcji. To właśnie tę formę aktywności kontynuuję i na nią ukierunkowałem swój rozwój, kończąc kurs trenera personalnego i instruktora siłowni z ramienia Akademii Trenerów Sportu. Posiadanie sprawnego i funkcjonalnego ciała przydaje się nie tylko sportowcom, ale przede wszystkim zwykłym osobom w codziennym życiu. Przekonałem się o tym sam i taki przyświeca mi cel, aby uświadamiać to innym. Cenię sobie cierpliwość i bycie konsekwentnym – to są elementy, które dają efekty. Dlatego tak bardzo lubię cytat: „pracuj w ciszy, niech efekty zrobią hałas”.

Jeśli Twoim celem treningowym jest posiadanie pięknej sylwetki oraz mocnego i silnego ciała, zapraszam do współpracy!

Damian Twardak

Trener personalny

Sport towarzyszył mi zawsze. Od najmłodszych lat jestem związany z Polskim Związkiem Karate Tradycyjnego. Jako zawodnik, z sukcesami uczestniczyłem w mistrzostwach Polski i mierzyłem się na arenach międzynarodowych.

Aktualnie zawodowo specjalizuję się w treningach z wykorzystaniem własnej masy ciała. Kalistenica to moja miłość, prawdziwa Pasja! To dyscyplina rozwijająca wytrzymałość siłową, koordynację oraz mobilność. Chcę się nią dzielić z każdym, komu zależy na pozytywnej zmianie swojego życia na lepsze.

Na co dzień żyję w zgodzie z swoimi wartościami. Prowadzę zdrowy tryb życia, motywuję ludzi, stawiam na rozwój i samodoskonalenie się poprzez sport.

Z zaangażowaniem i profesjonalnie przygotuję Twój plan treningowy oraz będę Cię wspierał w osiąganiu wyznaczonego celu. Zadbam też o to, aby treningi przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze, byś się nie nudził i bezpiecznie rozwijał.

Zapraszam na treningi.

Amanda Malkiewicz

Trener personalny

W wieku 6 lat zaczęłam swoją przygodę z bardzo wymagającym sportem, którym jest łyżwiarstwo figurowe. Pasja do łyżew bardzo mnie pochłonęła, dlatego gdy z przyczyn zdrowotnych musiałam zakończyć wyczynowe uprawianie tego sportu długo nie mogłam się z tym pogodzić, nie mogłam odnaleźć niczego równie pasjonującego. To odbiło się na mojej sylwetce, wadze, wydolności i samoocenie. Dopiero jak „wybaczyłam” łyżwiarstwu wyczynowemu okazało się, że miłość jaką miałam do tego sportu wcale nie wygasła. Wręcz przeciwnie – dojrzałam do tego, żeby określić, że dzieliłam miłość do treningu, a nie do wygrywania i medali.

Potem, w przerwie letniej od łyżew poszłam na siłownię i tu przyznaję bez bicia – nie było miłości od pierwszego wejrzenia. Będąc na siłowni weszłam na chwilę na zajęcia fitnessowe i to był strzał w dziesiątkę! Muzyka, wspólna energia, praca na nieznanym mi sprzęcie, to było coś czego mi brakowało! Pędziłam jak szalona codziennie na nowe zajęcia i to otworzyło mi oczy i wydobyło ze mnie potencjał. Razem z fitnessem ruszyłam na rolki latem, które stały się nieodzownym elementem mojego treningu. Potem dołączyłam bieganie. Po kilku latach pracy nad sobą stałam się gotowa, żeby pracować z innymi i zarazić ich tym co najpiękniejsze w aktywności – moc, siła, lepsza odporność, determinacja. Zdobyłam uprawnienia instruktora sportów wrotkarskich, fitnessu i trenera personalnego.

Jestem zwolenniczką poglądu, że nie trzeba przenosić ogromnych ilości ciężarów żeby być silnym i nie trzeba doprowadzać organizmu do wycieńczenia żeby trening był dobry. Tak staram się prowadzić zajęcia żeby zmęczenie motywowało do dalszej pracy, żebyśmy mogli razem przekraczać kolejne granice na treningach. Lubię korzystać z różnych sprzętów jak BOSU, hantli, piłek – przy pracy nad ciałem, tak jak w życiu – rozmiar nie ma znaczenia!
Zajęcia mają przede wszystkim cieszyć i motywować do dalszej pracy nad sobą.

Anita Ilecka

Trener personalny

Ruch to moja pasja 😉 Od dziecka byłam aktywna i wszędobylska, a nadmiar energii pożytkowałam biegając i tańcząc. Jako nastolatka uprawiałam lekkoatletykę, początkowo były to biegi krótkodystansowe i sztafeta, później biegałam na długich dystansach.
Z czasem postanowiłam przekuć pasję w coś więcej. Dlatego ukończyłam studia Wychowania fizycznego i sportu na UMK w Toruniu, stając się certyfikowanych instruktorem sportów siłowych i specjalistą ds. żywienia oraz suplementacji.
 
Od 10 lat jestem związana z kulturystyką i sportami sylwetkowymi. W 2019 roku miałam swój sceniczny debiut w kategorii bikini fitness na Mistrzostwach Polski. Specjalizuję się w treningach zarówno sylwetkowych, jak i wydolnościowych. Moim celem jest przekazywanie wiedzy i dzielenie się pozytywną energią. W pracy najważniejsze jest dla mnie ciągle pogłębianie kompetencji dla najwyższej satysfakcji podopiecznych oraz możliwość poznawania wspaniałych ludzi i uczestniczenie w ich przemianach.
 
Jako certyfikowany trener personalny chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w trakcie indywidualnych treningów szytych na miarę.

Paweł Winiarski

Trener personalny

Już od małego lubiłem ruch, ciężko było mi usiedzieć na miejscu. Całe dnie spędzałem na boisku, grając w piłkę nożną, a do domu wracałem tylko na posiłek. Właśnie w tym sporcie widziałem swoją przyszłość, dlatego zapisałem się do szkoły sportowej i klubu piłkarskiego, gdzie uczęszczałem parę lat.

Niestety z czasem się wypaliłem i po szkole podstawowej zrezygnowałem z trenowania piłki. Przez całą szkołę średnią moja aktywność fizyczna była bardzo słaba. Przełom nastąpił w wojsku, gdzie po raz pierwszy poszedłem na siłownię i zauroczyłem się przerzucaniem ciężarów. Ta fascynacja trwała kilka lat, ale niestety znów czegoś zabrakło…

Zacząłem szukać tego „czegoś” na różnych zajęciach grupowych – od crossfitu, zajęć obwodowych, interwałowych, aż po zajęcia z kalisteniki. Zrozumiałem, że to jest to – połączenie treningu siłowego z wytrzymałościowym. Trwam w tym do dziś.

Marta Mularczyk

Trener personalny

Jestem absolwentką poznańskiego AWF-u na kierunku dietetyka ze specjalnością sportową oraz certyfikowanym trenerem personalnym BODYWORK.
 
Moje początki ze sportem nie były łatwe. Aż do końca liceum nie uczęszczałam na zajęcia z wychowania fizycznego. Oprócz tego zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy oraz zwyrodnienie kręgosłupa. Wszystko zmieniło się w trakcie studiów – dzięki pomocy trenera personalnego schudłam 30kg, a moja przemiana trafiła do jednego z numerów Women’s Health. Od tego momentu siłownia to mój drugi dom, a z szafy wysypują się buty do biegania, bo oprócz targania żelastwa pokochałam bieganie długodystansowe (ultramaratony górskie).
 
W mojej pracy z Podopiecznymi wykorzystuję różny sprzęt: od wolnych ciężarów, maszyn, taśm TRX, power band, kettlebell po obciążenie własnego ciała. Dla mnie nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy już masz za sobą pierwszy kontakt z siłownią – ułożę dla Ciebie taki plan treningowy żeby czerpać jak największą radość z ruchu. Razem zbudujemy solidne fundamenty, aby Twoje ciało było sprawne, zdrowe i dobrze wyglądało.