Trenerzy personalni

Nasz kreatywny zespół

Trenerzy personalni

Wysoce wyspecjalizowana kadra, podnosząca ciągle swoje kwalifikacje zadba o Twoją kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie. Stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług, zatrudniając tylko najlepszych instruktorów i trenerów, pracujących z pasją, świadomych swojej odpowiedzialności i cieszących się sukcesami swoich podopiecznych. Wzbudzimy w Tobie motywację i pomożemy Ci ją utrzymać. Działamy w myśl, że najlepszy nauczyciel to taki, którego uczeń go przerośnie – stawiamy na Ciebie!

Poznaj nas lepiej...

Izabela Morchal

Główny trener / Instruktor kinezyterapii i gerontokinezyterapii

Przygodę ze sportem rozpoczęłam w szkole podstawowej, stawiając pierwsze kroki w klasie o profilu siatkarskim. W szkole średniej kontynuowałam moją pasję trenując w klubie siatkarskim, działającym w liceum do którego uczęszczałam. A, że jestem konsekwentna siatkówkę trenowałam również na studiach. Cóż robić, kiedy kończy się „sportową karierę”, a sportowy dryl w Tobie pozostaje? Najlepiej zamienić jedną aktywność sportową na inną i to najlepiej ogólnorozwojową.

I tak też związałam się z fitnessem. Już po 6 miesiącach od rozpoczęcia swojej przygody z zajęciami w klubie fitness, ukończyłam w 2002 kurs Instruktora Fitness i zaczęłam prowadzić regularne zajęcia, których z roku na rok, wraz z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji i kończeniem kolejnych kursów, warsztatów i szkoleń, w grafiku mi przybywało…

Karolina Szałek

Trener personalny

Od najmłodszych lat interesuję się sportem oraz zdrowym odżywianiem. Te dwie kwestie stale goszczą w moim życiu. Można powiedzieć, że jest to pewne „uzależnienie”. Uważam, że połączenie tych dwóch ważnych aspektów pozwoli na osiągnięcie przez każdego wyznaczonych sobie celów.

Odkąd pamiętam miałam styczność ze sportem. Początkowo było to pływanie, jednak czułam, że nie jest to tym, co sprawia mi stuprocentową satysfakcję. Wtedy dosłownie z przypadku, za namową mamy, razem z nią trafiłam na siłownię – na program, który nazywał się ,,zmień swoje ciało na wakacje,,. I co tu dużo mówić zakochałam się w ćwiczeniach siłowych, a w połączeniu ze zdrowym stylem życia, który gościł już u mnie od dawna w końcu poczułam, że jest to moja przestrzeń.

Osobiście interesuję się treningiem siłowym opartym na wolnych ciężarach oraz ćwiczeniach wielostawowych. Jednak wiem, jak ważne jest holistyczne podejście oraz indywidualizacja treningowa. Dlatego w treningu personalnym dobieram ćwiczenia uwzględniające cele, wiek, doświadczenie treningowe, przebyte urazy oraz ogólny stan organizmu moich podopiecznych. Tylko całościowe podejście w połączeniu z pełnym zaangażowaniem gwarantuje sukces.

Jeśli masz ochotę na przemianę sylwetkową, metamorfozę, czy zależy Ci na budowaniu masy mięśniowej i pięknie wyrzeźbionym ciele zapraszam na treningi!

Agnieszka Leskiewicz

Trener personalny

Trudno określić od kiedy zaczęła się moja przygoda że sportem. Zawsze byłam pełna energii i chęci do robienia nowych rzeczy. Lubię różne formy aktywności, choć prywatnie największą przyjemność dają mi kajaki, biegi i wycieczki rowerowe. Zawodowo zaś realizuję się w zumbie, salsation i fitnessie. I właśnie ta ostatnia forma uwiodła mnie bez reszty. Uwielbiam spędzać czas aktywnie, a trening stanowi nieodłączny element każdego mojego dnia. Uważam, że aktywność fizyczna powinna nieść za sobą dużo radości i zadowolenia z samego siebie, by z przyjemnością stawać się najlepszą wersją samego siebie.

Sama doświadczyłam wielu trudności związanych z przebytą chorobą. Diagnoza o nowotworze złośliwym podcięła mi skrzydła, ale tylko na chwilę. Szczęśliwie na mojej drodze spotkałam ludzi, którzy pozwolili mi uwierzyć, że warto, że można…. Każdego dnia stawałam się silniejsza, nie tylko fizycznie… Wtedy też pojawiło się I’m Studio, gdzie każdy trening pozwalał mi czuć się, jak inni – jak zdrowi ludzie. Nie było tam miejsca na myślenie o chorobie i troskach. To tu odkrywając krok po kroku nowe treningi po kolei zakochiwałam się w interwałach i TRX.

Dziś wiem, że chcieć to móc, a trudności są po to, by je przełamywać. Więc jeśli potrzebujesz treningu fizycznego, a przy okazji szukasz dawki dobrej energii, wsparcia, otuchy oraz motywacji pod okiem trenera z pasją, który rozumie każdy dzień przepełniony lekiem i słabością, zachęcając jednocześnie do walki o lepsze jutro, to zapraszam na treningi!

Łukasz Jabłoński

Trener personalny

W czasach szkolnych moim ulubionym przedmiotem było wychowanie fizyczne. I miłość ta trwa do dziś, nieprzerwanie i wiąż z tym samym zapałem. Próbowałem dotychczas wielu dyscyplin sportu (piłka nożna, narty, tenis ziemny, kickboxing), aby ostatecznie i z całą mocą zdecydować. Indywidualna praca w sportach siłowych, zarówno ta nad sobą, jak i z podopiecznymi daje mi najwięcej przyjemności i satysfakcji. To właśnie tę formę aktywności kontynuuję i na nią ukierunkowałem swój rozwój, kończąc kurs trenera personalnego i instruktora siłowni z ramienia Akademii Trenerów Sportu. Posiadanie sprawnego i funkcjonalnego ciała przydaje się nie tylko sportowcom, ale przede wszystkim zwykłym osobom w codziennym życiu. Przekonałem się o tym sam i taki przyświeca mi cel, aby uświadamiać to innym. Cenię sobie cierpliwość i bycie konsekwentnym – to są elementy, które dają efekty. Dlatego tak bardzo lubię cytat: „pracuj w ciszy, niech efekty zrobią hałas”.

Jeśli Twoim celem treningowym jest posiadanie pięknej sylwetki oraz mocnego i silnego ciała, zapraszam do współpracy!

Damian Twardak

Trener personalny

Sport towarzyszył mi zawsze. Od najmłodszych lat jestem związany z Polskim Związkiem Karate Tradycyjnego. Jako zawodnik, z sukcesami uczestniczyłem w mistrzostwach Polski i mierzyłem się na arenach międzynarodowych.

Aktualnie zawodowo specjalizuję się w treningach z wykorzystaniem własnej masy ciała. Kalistenica to moja miłość, prawdziwa Pasja! To dyscyplina rozwijająca wytrzymałość siłową, koordynację oraz mobilność. Chcę się nią dzielić z każdym, komu zależy na pozytywnej zmianie swojego życia na lepsze.

Na co dzień żyję w zgodzie z swoimi wartościami. Prowadzę zdrowy tryb życia, motywuję ludzi, stawiam na rozwój i samodoskonalenie się poprzez sport.

Z zaangażowaniem i profesjonalnie przygotuję Twój plan treningowy oraz będę Cię wspierał w osiąganiu wyznaczonego celu. Zadbam też o to, aby treningi przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze, byś się nie nudził i bezpiecznie rozwijał.

Zapraszam na treningi.