i’m studio

Kim i po co jesteśmy

Kim i po co jesteśmy?

Jeśli uważasz, że utrzymanie sprawności, kondycji i zdrowia przez całe życie to prawdziwa Mission Impossible, to wybij to sobie raz na zawsze z głowy!

Odpowiedni trening wpisany w rutynę dnia codziennego uczyni Cię mocniejszym, silniejszym i bardziej wytrzymałym niż kiedykolwiek. Nie tylko fizycznie, ale i mentalnie – pomoże Ci bowiem odnaleźć równowagę ciała i ducha, odnaleźć w sobie to, co najlepsze – siłę do pokonywania wszelkich przeciwności i walki ze swoimi kompleksami. Taki trening poprawi kondycję i wygląd Twojego ciała oraz zapewni Ci holistyczny i harmonijny rozwój. Pozwoli na długie i komfortowe życie w zdrowiu, zabezpieczy przed kontuzjami i wstrzyma czas, ujmując lat.

Jeśli masz w sobie odwagę, by uwierzyć w siebie i powiedzieć sobie:

  • jestem tu i teraz – świadomy i pewien siebie
  • jestem najlepszą z moich wersji
  • jestem silny i niezłomny a czas się mnie nie ima
  • jestem zrównoważony, wiem, czego chcę i do czego dążę
  • jestem gotowy podjąć wyzwanie i osiągnąć swój wymarzony cel

Przyjdź do Im Studio!

Trening skrojony indywidualnie do potrzeb każdego z osobna, uwzględniający oczekiwania, niedomagania i dysfunkcje pozwoli osiągnąć Ci wszystkie cele, jakie sobie wytyczysz, a nawet więcej!

Nasz program dedykowany jest dla osób, które dużo czasu spędzają siedząc, ale także dla tych zabieganych, niemających chwili na relaks. Pobyt u nas da Ci możliwość oderwania się od trudów dnia codziennego i bycia tylko dla siebie. My zadbamy o resztę – pomożemy Ci odprężyć się, wymodelować Twoje ciało i zadbać o zdrowie.

Znajdź w sobie „zen”, ale „zen z powerem”! Po wyjściu ze studia poczujesz w sobie moc i siłę oraz spokój ducha… wzmocnisz ciało i umysł! Ciało stanie się w pełni funkcjonalne – szybkie, sprawne, zdrowe i wytrzymałe. Gotowe do aktywnego życia: biegania, wspinania się, zabaw z dziećmi. Ciało wolne od kontuzji, zadbane. Ciało, które zapewni Ci komfort dobrego samopoczucia i dobrego życia bez bólu. Ciało, które opiera się upływowi lat.

Zespół I'm Studio

Instruktorzy zajęć grupowych

Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu i prowadzeniu treningów fitness i jogi.

Trenerzy personalni

Ambitni, pracowici i zaangażowani w codzienną pracę. Poświęcą Ci swój czas byś osiągnął założony cel.