Kim i po co jesteśmy...

Jeśli uważasz, że utrzymanie sprawności, kondycji i zdrowia przez całe życie to prawdziwa Mission Impossible, to wybij to sobie raz na zawsze z głowy!

Odpowiedni trening wpisany w rutynę dnia codziennego może uczynić Cie mocniejszym, silniejszym i bardziej wytrzymałym niż kiedykolwiek. Nie tylko fizycznie ale i mentalnie – pomoże Ci bowiem odnaleźć równowagę ciała i ducha – odnaleźć w sobie to, co najlepsze – siłę do pokonywania wszelkich przeciwności i walki ze swoimi kompleksami.

Taki trening poprawi nie tylko kondycję i wygląd Twojego ciała, ale zapewni Ci również holistyczny i harmonijny rozwój. Pozwoli na długie i komfortowe życie w zdrowiu. Zabezpieczy przed kontuzjami i wstrzyma czas, ujmując lat. Jeśli masz w sobie odwagę, by uwierzyć w siebie i powiedzieć sobie:

– jestem (Im) tu i teraz – świadomy i pewien siebie;

– jestem (Im) najlepszą z moich wersji;

– jestem (Im) silny i niezłomny a czas się mnie nie ima;

– jestem (I’m) zrównoważony, wiem, czego chcę i do czego dążę;

– jestem (I’m) gotowy podjąć wyzwanie i osiągnąć swój wymarzony cel;

Przyjdź do Im Studio!

Trening skrojony indywidualnie do potrzeb każdego z osobna, uwzględniający oczekiwania, ale i niedomagania i dysfunkcje, pozwoli osiągnąć wszystkie stawiane sobie cele – a nawet więcej!

Przyjdź i przekonaj się sam!

Nasz program dedykowany jest dla osób, które dużo czasu spędzają w pracy, siedząc, ale także dla osób zabieganych, nie mających chwili dla siebie – pobyt u nas da Ci możliwość oderwania się od dnia codziennego i bycia tylko dla siebie. My zadbamy o resztę – pomożemy Ci się odprężyć, wymodelować Twoje ciało i zadbać o Twoje zdrowie.
Znajdź w sobie „zen” ale „zen z powerem”! – po wyjściu ze studia poczuj w sobie moc i siłę, ale też i spokój ducha… wzmocnij i ciało i umysł… ! ciało funkcjonalne – szybkie, sprawne, zdrowe i wytrzymałe. Ciało do pełni życia: do biegania, do wspinania się, do zabaw z dziećmi. Ciało, które opiera się upływowi lat. Ciało bezkontuzyjne, zadbane i bez bólu. Ciało, które zapewnia komfort dobrego samopoczucia i dobrego życia.

Poznaj nasz zespół: