Pilates

Niesamowity trening, którego efekty można już poczuć po pierwszej godzinie. Skupia się na najważniejszej grupie mięśni naszego ciała, czyli na mięśniach głębokich, stanowiących trzon brzucha i kręgosłupa. Pilates opiera się na ćwiczeniach stabilizujących tułów, polepsza koordynację, uczy czucia własnego ciała oraz uelastycznia je.

Dzięki pilatesowi poczujesz, jak Twoje ciało otwiera się na nowe możliwości, poznasz swoje mocne i słabe strony, poczujesz równowagę w ciele, wzmocnisz je, oraz wspomożesz prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa i wszystkich stawów.

Tabata combo

To połączenie intensywnego treningu z innymi ćwiczeniami – zajęcia inspirowane najlepszym treningiem interwałowym spalającym tłuszcz – tabatą, wzbogacony modułem core. Pierwsze 20 minut zajęć przeznaczone jest na trening o bardzo wysokiej intensywności, wspomagający metabolizm oraz spalanie, kształtujący kondycję oraz wytrzymałość mięśniową. Druga część treningu koncentruje się na wzmacnianiu tzw. „mięśni środka”, tj. mięśnia poprzecznego,  prostego oraz mięśni skośnych brzucha. Wśród ćwiczeń wzmacniających tą partię ciała znajdziesz nie tylko standardowe „brzuszki”, ale również planki, podpory oraz inne ćwiczenia poprawiające stabilizację w tej części ciała.

Tabata combo to trening łączący w sobie wszystko, co najlepsze: turbo spalanie, maksymalną wydolność, mocny i stabilny core a w efekcie końcowym piękne ciało, szczupłe i mocne.

Stretch & Roller

Trening łączący ze sobą delikatne rozciąganie całego ciała oraz rozluźniający masaż za pomocą piankowego rollera – pełna regeneracja po intensywnym wysiłku ale również indywidualna jednostka ćwiczeniowa, będąca wspaniałą, świadomą podróżą w głąb swojego ciała, pozwalająca na wsłuchanie się w jego potrzeby. Dzięki tym ćwiczeniom rozciągniesz i uelastycznisz swoje ciało, rozluźnisz spięte mięśnie oraz zwiększysz zakresy ruchomości, poczujesz się lekko i przyjemnie – choć na początku masaż może być nieco bolesny. Ból jednak zmniejsza się z zajęć na zajęcia a ciało rozluźnia się.

Shape

Trening całego ciała, kształtujący, wzmacniający i wysmuklający. Ćwiczenia prowadzone są w tempie fat burningowym (spalającym tłuszcz), przy użyciu drobnego sprzętu fitness, jak hantle, taśmy, stepy, kettle, czy talerze. Pozwala na wysmuklenie, wyrzeźbienie, wzmocnienie ciała oraz poprawę jego parametrów.

Stretching

Typowy, ale nie klasyczny i nie nudny, program ćwiczeń rozciągających, zwiększających elastyczność ciała i zakresu ruchomości w stawach. To 55 minut czystego rozciągania, po których Twoje ciało poczuje się jak nowo narodzone!

Joga

Klasyczny zestaw ćwiczeń pochodzących z Dalekiego Wschodu, które nadadzą Twojemu ciału siłę, moc, elastyczność, złagodzą stres, poprawią krążenie, uspokoją, nauczą poprawnie oddychać i pomogą znaleźć kontakt z własnym ciałem. Zalet uprawiania jogi jest tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Przyjdź i przekonaj się sam, w jaki sposób joga będzie działać na Ciebie!

Abl

ABT

Trening, który poprawia kondycję fizyczną i zdrowie oraz kształtuje figurę. Jest doskonałym sposobem na płaski brzuch, szczupłe uda, jędrne pośladki i mocne i stabilne biodra. ABT to skrót od trzech angielskich słów: abdominal – brzuch, buttocks – pośladki, thighs – uda. To forma zajęć fitness polecana zwłaszcza osobom chcącym wymodelować dolne partie ciała, ale również osobom uprawiającym sport, dla których mocne nogi, pośladki i brzuch są ważne w poprawie efektywności osiąganych celów.

Fit Pump

Zajęcia przy użyciu sztang. Trening odbywa się przy muzyce, która nadaje tempo. Ideą są sekwencje ćwiczeń wykonywanych ze sztangą, na który każdy z uczestników indywidualnie nakłada odpowiadające mu obciążenie. Wykonywane są ćwiczenia wielostawowe, złożone jak np, przysiady czy wyrzuty, a wszystko to pod wprawnym okiem trenera pokazującego i omawiającego po kolei każdy ruch. Choreografia nie jest skomplikowana: cały układ składa się z zestawu prostych ćwiczeń na różne partie mięśni wykonywanych po sobie. Choreografia jest przez dłuższy czas stała i zmienia się raz na jakiś czas, dzięki czemu pozwala na dokładne opanowanie techniki wykonywanych ćwiczeń i stopniowe zwiększanie obciążeń. Obciążenia dopiera się odpowiednio do poziomu wytrenowania i zmienia wraz ze wzrostem siły i umiejętności.

Fitball

Zajęcia przy użyciu dużej piłki. Wzmacniające i kształtujące całe ciało. Zawierają elementy wibracji, równowagi oraz pracę z mięśniami głębokimi. Podczas tych ćwiczeń wzmocnisz nie tylko „core”, ale również nogi, barki oraz ręce. Jest to trening dedykowany dla osób, które chcą wzmocnić cale swoje ciało, poczuć mięśnie głębokie, ukształtować piękną i prostą sylwetkę. Zajęcia prowadzone są w niezbyt szybkim tempie, w dbałości o technikę wykonywanych ćwiczeń. To forma ruchu dla każdego. Zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą brać udziału w klasycznych zajęciach wzmacniających, bo mają problemy z kręgosłupem – lecz jest to również trening wymagający. Niech nie zwiedzie Was nazwa! Ten trening naprawdę może dać w kość!

ISO-Strenght / ISO-Hold

Trening siłowy łączący w sobie elementy treningu dynamicznego i izometrycznego. Siła Twojego ciała to nie tylko to, ile jesteś w stanie unieść, ale również, ile jesteś w stanie utrzymać! Przekonaj się sam! Czy te same ćwiczenia wykonywane dynamicznie możesz wykonać tak samo łatwo, utrzymując ciężar? Czy wyhamowanie z ciężarem i utrzymanie pozycji nie jest trudniejsze niż zwykłe wymachy i posiłkowanie się siłą odśrodkową lub siłą bezwładności, albo poddawanie się sile grawitacji. A co, jeśli się jej przeciwstawisz? Czasami trzeba zatrzymać się w miejscu i to całkiem dosłownie. Nie myśl, że będziesz się w tym czasie nudzić. Podczas tych pozycji będzie bowiem pracowało całe ciało i każdy mięsień. Taki rodzaj ćwiczeń zmniejsza ryzyko kontuzji, podczas zajęć pracuje się bowiem znacznie spokojniej, bardziej skoncentrowanie i uważniej niż podczas „zwykłych” treningów. Musisz się skupić na technice, odpowiednim ułożeniu ciała i napięciu. A to także może stanowić niezłe wyzwanie!

Trening obwodowy / funkcjonalny

Trening stacyjny, w którym zaangażowane są wszystkie partie ciała. 12 stacji, 12 ćwiczeń i 3 obwody. Trening z ciężarem własnego ciała oraz przy użyciu różnorodnego sprzętu. Ćwiczenia funkcjonalne, wielostawowe, wzmacniające i modelujące.

Trening obwodowy to trening, który pozwoli poznać Twoje silne strony i popracować nad słabościami, który wzmocni Twoje ciało oraz Twoją psychikę. Istny boot camp – obóz kondycyjno-siłowy – rodem z amerykańskiego marines. Bądź jak żołnierz! Silny, mocny, pewien siebie, szybki, mocny i wytrzymały! Uwierz w siebie!

Step body shape

Zajęcia łączące w sobie łatwą i krótką choreografię na stepie z ćwiczeniami wzmacniającymi przy użyciu stepu. Łączą w sobie komponentę cardio z typowym wzmacnianiem całego ciała. Jest to więc trening całego ciała w nieco tanecznej formie, która sprawia, że zajęcia mijają bardzo szybko i nigdy się nie nudzą. Nie martw się, że nie dasz sobie rady – choreografia jest naprawdę dziecinnie prosta! A zalet choreografii jest naprawdę wiele – choćby to, że zwiększa orientację w przestrzeni, poprawia koordynację i pamięć ruchową i pomaga się zrelaksować. Skupiając się na choreografii, nie myślisz o niczym innym, a Twój mózg odpoczywa od problemów dnia.

Obwodowy trening interwałowy

Trening dedykowany zarówno dla pań jak i dla panów, doskonale wyszczuplający, wysmuklający i wzmacniający ciało. Zbudowany z ćwiczeń na całe ciało o różnej intensywności, naprzemiennie wykonywanych. Mieszanka ćwiczeń cardio z ćwiczeniami siłowymi. W wersji obwodowej – 12 stacji, a na każdej inne ćwiczenie.

W głównej mierze nastawiony na:

 • spalanie tkanki tłuszczowej dzięki formule interwału, czyli naprzemiennych ćwiczeniach dynamicznych o maksymalnej wydolności i wzmacniających o małej dynamice;
 • ujędrnienie, wzmocnienie oraz modelowanie całego ciała dzięki użyciu ciężarów w postaci sztang, ketli, hantli, TRX, gum, tubingów, bosu, piłek i innych sprzętów;
 • przyspieszenie  metabolizmu dzięki naprzemiennemu łączeniu ćwiczeń o wysokim heart rate z ćwiczeniami stricte wzmacniającymi.

Zdrowy kręgosłup

Profilaktyczny trening całego ciała skierowany do ludzi w każdym wieku. Pozawala na utrzymanie sprawnego kręgosłupa na długi czas. Trening ten jest treningiem aktywnym, zawierającym w sobie elementy stretchingu dynamicznego, treningu powięziowego, wzmacniania oraz treningu funkcjonalnego, a wszystko przy zastosowaniu technik terapeutycznych i korekcyjnych. Zawiera elementy równowagi, koordynacji i propriocepcji.

Jeśli cierpisz na bóle pleców, masz wady postawy, prowadzisz siedzący tryb życia (w biurze, za kierownicą ect.)  lub po prostu chcesz utrzymać swój kręgosłup jak najdłużej w dobrej formie, to trening dla Ciebie – nie czekaj, aż Twoje ciało upomni się o pomoc, lecz zadbaj o nie już dziś. Działaj prewencyjnie!

zdrowy kregoslup
trening powiezniowy

   Trening powięziowy

Specjalistyczny trening ukierunkowany na rozluźnienie mięśniowe i powięziowe. Trening od dawien dawna znany wśród sportowców, który dopiero od niedawna wkracza na salony fitness – niezastąpiony zawsze, wszędzie i dla każdego – niezależnie od tego, czy uprawiasz aktywnie sport, czy siedzisz za biurkiem. Trening, który uaktywni Twoją powięź, która jest największym organem w Twoim ciele – oplata całe Twoje ciało i wnika w każdą, najmniejszą nawet komórkę. Trening, który uelastyczni powięź, zwiększy zakresy ruchomości, pomoże odnaleźć trigger pointy – tzw. miejsca spustowe, zgrubienia tkanki mięśniowo-powięziowej, powodujące przykurcze i naciski, które zmniejszają przepływ substancji odżywczych, wody, tlenu między komórkami, powodując ból i zmniejszając zakresy ruchomości. Objawy z punktów spustowych mogą promieniować na cały mięsień lub na mięśnie sąsiednie. Możemy więc odczuwać dolegliwości w całym stawie lub w większej okolicy naszego ciała.  Warto więc poznać swoje ciało i „uzdrowić” je. Dzięki temu treningowi Twoje ciało pozbędzie się bólu, stanie się młodsze i bardziej elastyczne (a to za sprawą odbudowania komórek kolagenowych i poprawę przepływu limfy oraz zwiększenie zakresu ruchomości stawów), stanie się bardziej ergonomiczne, co przełoży się na Toje wyniki sportowe i zmniejszy ryzyko wystąpienia urazów. Ten trening przełoży się również na lepszy komfort życia na co dzień. Składa się z dynamicznego, aktywnego stretchingu oraz głębokiego automasażu za pomocą rollera piankowego oraz piłeczki, które pozwolą wniknąć w głębokie struktury tkankowe, rewitalizując je, odbudowując, uelastyczniając i wzmacniając.

Trening TRX  

Ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Oprócz masy własnego ciała dodatkowym obciążeniem stanowi tutaj grawitacja. W treningu TRX mięśnie pracują pokonując opór siły grawitacji oraz dźwigając ciężar ciała ćwiczącego. Pozwala to na ich równomierny rozwój bez obciążania stawów i kręgosłupa. Podczas ćwiczeń z TRX wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX skutecznie poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem.

Trening TRX polecany jest każdemu, niezależnie od stopnia jego wytrenowania. Trening funkcjonalny, wykorzystujący systemy podwieszane, daje nieskończenie wiele opcji ćwiczeń. Do tego pozwala łatwo modyfikować poziom trudności, dzięki czemu jest tak samo interesujący dla początkujących, jak i zaawansowanych. W tym samym czasie mogą zatem ćwiczyć jednocześnie i osoby, które z TRX nie miały dotąd nic wspólnego, z tym, które trenują za pomocą pasów od dawna.

Czasami trening z TRX określa się mianem treningu w podwieszeniu. Określenie to bierze się stąd, że podczas ćwiczeń, przynajmniej jedna z części ciała najczęściej znajduje się w powietrzu, automatycznie tworząc w ten sposób niestabilne środowisko. To z kolei zmusza ciało do odpowiedzi i zaangażowania mięśni brzucha i pleców, zarówno podczas samego wykonywania ćwiczenia, jak i w pozycji wyjściowej. Dzięki tym ćwiczeniom kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, natomiast mężczyźni wyrzeźbić dowolną partię mięśni. Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża.

MDM & Pilates

Trening mięśni dna miednicy (MDM) połączony z tradycyjnym treningiem mięśni głębokich Pilates. Trening prozdrowotny, terapeutyczny ale i profilaktyczny. Dla wszystkich tych, którzy mierzą się z problemem nietrzymania moczu już dziś, ale i dla tych, którzy chcą go uniknąć w przyszłości. Dbanie o mięśnie dna miednicy powinno należeć do higieny codziennej wszystkich ludzi – zarówno kobiet jak i mężczyzn. Warto zatem nauczyć się je znajdować, wyczuwać i ćwiczyć, po to, by w znaczący sposób poprawić komfort życia.

Aktywne stawy

Zajęcia polecane każdemu. Dzięki tym zajęciom rozwiążesz problem bolącego kręgosłupa, barków, bioder i kolan, wzmocnisz swoje mięśnie i znacznie poprawisz swoje codzienne funkcjonowanie i samopoczucie. Zajęcia o charakterze rehabilitacyjno-terapeutycznym, dla osób ze stanami przeciążeniowymi po urazach, zabiegach, lub dla osób chcących wzmocnić swoje stawy. Zajęcia polecane również kobietom w ciąży.

FBW / FBW outdoor

Full Body Workout (inaczej nazywany TBC – Total Body Condition) – intensywny trening całego ciała zawierający szybkościowe ćwiczenia biegowo-skocznościowe, ćwiczenia wzmacniające na górne i dolne partie ciała oraz ćwiczenia stabilizacyjne na mięśnie głębokiego gorsetu mięśniowego (tzw. mięśnie core) i obręczy barkowej. Trening z użyciem małego sprzętu sportowego, jak stepy, gumy, hantle czy ketle.

W wersji outdoor wykonywany na świeżym powietrzu.

Body tubing

Ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia prowadzone są przy użyciu specjalistycznych gum o różnym stopniu rozciągliwości. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania wzmacniające, modelujące, wymagające koordynacji, siły i precyzji.

Efekty?

 • lepsza stabilizacja ciała,
 • większe poczucie równowagi,
 • mocniejsze mięśnie głębokie,
 • zwiększony zakres ruchomości stawów,
 • większa elastyczność ciała,
 • przyrost siły i wytrzymałości mięśniowej,
 • poprawa postawy ciała,
 • większa mobilność stawów.

Minicykle wzmacniające/interwałowe

Średnio intensywny trening ogólnorozwojowy z użyciem sprzętu sportowego, przeplatający ćwiczenia szybkościowo-skocznościowe (w wersji interwałowej) z ćwiczeniami wzmacniająco-modelującymi, mający na celu budowę siły i wytrzymałości mięśniowej oraz kondycji. Zbudowany z 4-5 minicykli składających się każdorazowo z 5-6 ćwiczeń mobilizujących do pracy wszystkie partie ciała.

Cellulit Killer

Trening, skupiający  się na partiach ciała objętych tzw. skórką pomarańczową. Ćwiczenia wzmacniające uda, pośladki, brzuch i ramiona przeplatane sekwencjami cardio dla przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry. Podczas treningu wykorzystuje się sprzęt typu: stepy, gumy oporowe, hantle, obciążenia na kostki. Jeśli nie możesz biegać i skakać, a lubisz się zmęczyć i poczuć potreningowe endorfiny to ten trening jest właśnie dla Ciebie!

trening fbw

Ciąża Fit

Spokojne zajęcia łączące profilaktykę, wzmacnianie, wydolność i relaks. Celem treningu jest odciążenie kręgosłupa, praca z oddechem, podtrzymanie wydolności, profilaktyka zdrowej ciąży. Polecany jest dla kobiet w ciąży chcących świadomie i aktywnie dbać o siebie podczas tego szczególnego okresu.

Korzyści?

 • zachowanie dobrej kondycji przed porodem,
 • szybsze odzyskanie figury oraz sprawności sprzed ciąży,
 • redukcja bólu i napięć w okolicy kręgosłupa,
 • poprawienie krążenia i ukrwienia, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia rozstępów skórnych, i zwiększa ogólną wydolność organizmu,
 • wzmocnienie mięśni, które dadzą siły podczas porodu,
 • dotlenienie matki i dziecka.

Teenage Fit

Zajęcia ogólnorozwojowe dla młodzieży w wieku 10-15 lat, ukierunkowane na kształtowanie siły, mocy i wytrzymałości oraz budowanie szczupłej, zgrabnej sylwetki, uzupełnione o ćwiczenia korygujące wady postawy. Zajęcia, podczas których poprzez:

 • naukę właściwych wzorców ruchowych,
 • edukowanie w zakresie przyjmowania prawidłowej postawy,
 • kształtowanie koordynacji i równowagi,
 • szkolenie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń,

poprawia się świadomość własnego ciała, odkrywane są jego możliwości oraz ewentualne dysfunkcje, co umożliwia natychmiastową korekcję. Dzięki temu osiągana jest zindywidualizowana optymalizacja osiąganych efektów treningowych.

Fit Joga

Dynamiczna joga, praktykowana w dość szybkim tempie. W czasie zajęć łączy ruch i oddech dzięki płynnym przejściom pomiędzy podstawowymi asanami. Intensywny trening całego ciała, który wzmacnia mięśnie i wysmukla sylwetkę.

Fit Kids & Moms

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej i zdrowego kręgosłupa. Trening, podczas którego mamy i dzieci w wieku 7-10 lat ćwiczą razem, by nauczyć się prawidłowych wzorców ruchowych, przyjmowania poprawnej postawy oraz skorygować ewentualne jej wady. Wspólnie odbyty trening, to wspólnie przeżyty i efektywnie spędzony czas, gdzie mamy stają się wzorcem do naśladowania dla dzieci i wytwarzają u nich przez to nawyk podejmowania regularnej aktywności fizycznej.